צור קשר דף הבית
פתרון קונפליקטים בישראל
 
המרכז לסיינטולוגיה מתגייס לפתור קונפליקטים בישראל
המרכז לסיינטולוגיה החל להעביר הרצאות לערבים ויהודים בארץ בנוגע לסיבה מאחורי קונפליקטים. ההרצאות/סמינרים הועברו כבר בתל-אביב ויפו, בכרמיאל ובקרוב גם בנצרת, מול קהל של פעילים חברתיים, מורים, מחנכים וסטודנטים לתקשורת מהציבור הערבי והיהודי. התגובות נלהבות.
סמינר זה הוא השני בפרוייקט מיוחד הנוגע לפתרון קונפליקטים של המרכז לסיינטולוגיה אשר יזם המרכז כדי להביא לסביבה בטוחה יותר בישראל. הסמינר הראשון הועבר לפני כחודש בחדר הסמינרים בבניין אלהמברה ההיסטורי ביפו, מקום משכנו החדש של המרכז לסיינטולוגיה, לכמה אנשי מפתח ובכללם ד"ר חסן מרהג`י.
ספי פישלר, דובר המרכז לסיינטולוגיה, מסביר את היוזמה: "המטרה שלנו בסיינטולוגיה היא תרבות טובה יותר, שבה אנשים יכולים לגדול ולהתפתח בכל תחום בחייהם, ואחת מהדרכים שלנו להביא לשיפור בחברה סביבנו היא לתת לכמה שיותר אנשים את הכלים האלה – איך לזהות את המקור לבעיות או למחסומים בחייהם ואיך לטפל בו לאחר שגילו אותו. הרצאה זו, כפי שהנוכחים בה ציינו בעצמם, היא פעולה מוצלחת ביותר בכיוון. אנחנו מעוניינים להעביר כמה שיותר הרצאות כאלו למנהיגים חברתיים, להורים, למחנכים ולכל שאר האנשים אשר מעוניינים בידע הזה, כי אלה בתורם יוכלו לעזור לאנשים סביבם וליצור אפקט דומינו חיובי ".
הקורס העיוני "כיצד לפתור קונפליקטים" זמין גם און-ליין, ללא תשלום, באתר האינטרנט של היועצים הרוחניים המתנדבים של סיינטולוגיה – http://il.volunteerministers.org – וניתן להזמין סמינרים במרכז ישירות לכל מספר של משתתפים.
 

  
עמוד הבית
רפי סופר כותב
אודותינו
סיפורים ומעשים טובים
מרכזי יום לקשיש
מאמרים אודות האתר
לאתר הקודם
שלח לנו סיפור

טלפקס: 03-6410776, נייד: 050-5857352
מפת אתר זברה בניית אתרים